Hakkımızda

Promosyon Atölyesi olarak müşterilerimize promosyon ürünleri sunmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Promosyon Atölyesi, ajandadan powerbanka ve bilgisayar aksesuarlarına, anahtarlık, defterden masa üstü gereçleri ve birçok kalem çeşidine kadar oldukça geniş promosyon ürün yelpazesi ile her talebe en iyi şekilde cevap vermektedir.

Aldığı her siparişi zamanında teslim eden firmamız, işletmenize yakışır promosyon ürünlerle firma saygınlığınızı arttırmakta, müşteri gözünde firmanızın kaliteli bir firma olarak tanınmasını sağlamaktadır.

Müşterilerimiz bu tip araç ve gereçleri kullandıkça bizi hatırlıyor ve ürünlerimizi kullanmanın keyfini çıkarıyorlar. Ürünlerimizin imalat, tasarım gibi aşamalarında her zaman en kaliteli malzeme ve işçiliği tercih ediyoruz. İşinin ehli ve uzun yıllar bu sektörde tecrübe edinmiş takım arkadaşları ile çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana hep üstüne katarak ilerlemeye devam ettik.

Vizyonumuz, müşterilerimizi hem satış öncesi hem de satış sonrası mutlu etmek. Kullandıkları üründen memnun kalmalarını sağlayarak yeniden işbirliği yapmaktır. Misyonumuz ise kaliteli ürünleri uygun fiyata müşteriye sunarak bu memnuniyet oranını arttırmaktır.

Promosyon Atölyesi, reklam ve tanıtım çalışmalarının vazgeçilmez unsuru haline gelen promosyon ürün tasarımı, üretimi ve baskı hizmeti faaliyetlerini icra etmekteyiz. Yeni nesil baskı teknoloji ve ekipmanlarına sahip olan markamız her tür baskı ve giydirme çözümleri sunuyoruz. Satışa sunulan seçkin ve etkili promosyon ürünlerinin tamamını kendi bünyesinde barındıran Promosyon Atölyesi, hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan online çözüm merkezi üzerinden gelen tüm talepleri karşılıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden üretim tesisi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde Promosyon Atölyesi, imzasını taşıyan ürünler bugün tüm Türkiye piyasasında birçok firmanın vazgeçilmezi olmuş durumdadır.

Grafik ve ürün geliştirme departmanı ile siz müşterilerimize yeni projeler sunarak sektöründeki ilkleri gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Hayal ettiğiniz ürünlerin gerçekleşmesinde ilkleri siz müşterilerimize yaşatmaya devam edeceğiz.

Yenilikçi, esnek ve müşteri odaklı şekilde faaliyetlerine devam eden Promosyon Atölyesi, mevcut ürün portföyünü sürekli yeniliyor ve promosyon trendlerine uygun ürün imalat ve tasarımı çalışmalarına imza atıyoruz. Promotif ürünlerden elde edilmek istenilen hedefin gerçekleşmesine yönelik etkinin artması için özgün tasarımlar ve kaliteli baskı yöntemlerine yer veriyoruz.